Paieška svetainėje

Galime
pasiūlyti

Pristatymo paslauga

Atgal

Siekiant pagerinti mūsų tiekiamas paslaugas ir suteikti UAB „Autoelektronika“ nuolatiniams klientams patogesnį bendradarbiavimo būdą – Vilniaus miesto ribose vykdome starterių ir generatorių atsiėmimą iš kliento remontui, ir pristatymą suremontuoto agregato atgal UAB „Autoelektronika“ transportu.
Taip pat įmanomas detalių pristatymas pirkėjui.
Visos pristatymo paslaugos sąlygos sutarties sudarymo metu, atsižvelgiant į pirkėjo geografinį padėtį, aptariamos su kiekvienu klientu atskirai.

Privalumai naudojantiems EKSPRES pristatymo paslauga:

  • taupote savo laiką, galite skirti daugiau dėmesio klientams o ne važinėjimams po miestą;
  • agregato aptarnavimo eigoje išnyksta vieną grandinę – Jūsų įmonės tekėjas, kuris daugumoje atvejų negali mūsų specialistams paaiškinti visų agregato gedimo požymių ir aplinkybių;
  • gavus užsakymą pristatymo paslaugai, mūsų serviso meistrai iškarto planuoja šio užsakymo vykdymui laiką, - tai reiškia kad, kol užsakovo kliento agregatas nepaimtas iš jo, jis jau „laukiančių eilėje“. Taip užtikrinamas greičiausias aptarnavimas.

EKSPRES paslaugai užsakymai priimami:

  • agregatų remontui serviso telefonais: 8 5 2792656, bite 8 656 92212;
  • detalių pristatymui parduotuvės telefonais: 8 5 2792656, bite 8 656 92212, arba užsakant prekes mūsų elektroniniame kataloge.

Dėl pristatymo paslaugos sutarties sudarymo prašome kreiptis telefonu 8 5 2792656.


Pirkėjams ir užsakovams, esantiems už Vilniaus miesto ribų, siūlome prekių pristatymą naudojant skubių siuntų tarnybų (DPD, CARGOBUS) paslaugas bei įkainius.