Paieška svetainėje

Galime
pasiūlyti

Apie įmonę

AtgalUntitled document

UAB „Autoelektronika“ buvo įsteigta 1993-10-04. Taigi turime virš penkiolikos metų patirtį remontuojant ir aptarnaujant automobilių elektros įrangą. Per šį laikotarpį susibūrė kolektyvas, pajėgus išspręsti beveik visas kylančias automobilių elektros instaliacijos ir elektrinių mazgų problemas bei gedimus. Galime pasigirti keturiais inžinieriais (mechanikos, radioelektronikos bei kompiuterines sistemotechnikos), o tai pat keturiais elektromechanikais.

2013 metų lapkričio mėn. buvo įsteigta nauja bendrove UAB Autoservisas LT, kuria jau nuo 2013 gruodžio mėn aptarnauja buvusius UAB Autoelektronika klientus ir tiekia automobilių aptarnavimo paslaugas tuo pačiu adresu: Ukmergės 315A-1, Vilniuje.

Nuo 2013 gruodžio UAB Autoelektronika remontuoja tik nuimtus starterius, generatorius, sunkvežimių liftų siurblių elektros variklius, vairo stiprintuvų siurblių bei kitus elektros variklius. Taip pat UAB Autoelektronika vykdo prekyba starteriais ir generatoriais bei jų detalėmis.

2015 metų pradžioje buvo įkurtas naujas padalinys ElectroCars. Naujas padalinys užsiima elektromobilių platinimu, populiarinimu ir jų įkrovimo stotelių ir aksesuarų pardavimu ir montavimu.